W naszej siedzibie w "Ziarnie" od poniedziałku trwają zajęcia dla młodzieży, których tematem są wielokulturowe tradycje naszego regionu. Co u nas słychać? Oddajmy głos uczestnikom!

"Warsztaty teatralno-muszyczne są dla mnie wyjątkową szansą, aby odkryć moje ukryte talenty. Zajęcia są prowadzone przez wyjątkowych i charyzmatycznych nauczycieli."

Wojtek, 20 lat

"Jestem bardzo zadowolony z tego, że tu przyjechałem. Podczas warsztatów panowała bardzo miła atmosfera-nie brakowało śmiechu. Najlepiej wspominam wspólne tańce, śpiewy, a szczególnie muzykowanie na instrumentach, z którymi na codzień rzadko mam kontakt."

Janek, 18 lat

"Poznałam wiele wyjątkowych osób, dowiedziałam się fascynujących rzeczy. Na długo pozostanie mi w pamięci zabawna atmosfera, jaka panowała na zajęciach podczas których piekliśmy chałkę. Mam nadzieję, że w najbliższym czasie będę mogła uczestniczyć w podobnym projekcie"

Emilka, 16 lat

 

 

 

 

 

 

Polecane artykuły

Wieści znad Wisły

Od 1994 roku Stowarzyszenie  ZIARNO jest wydawcą lokalnej gazetki-„Wieści znad Wisły”, która nie tylko opisuje miejscowe wydarzenia, ale daje szansę wypowiedzenia się na jej ...

Publikacje 2014-07-23 08:22:20

Wybierz język

Dane kontaktowe

Stowarzyszenie ZIARNO

Grzybów 1/2
09-533 Słubice

tel./fax: 24 277 89 63
tel. kom.: +48 606 805 900
e-mail: ziarnongo@o2.pl

Sfinansowano ze środków Ministra Kultury

i Dziedzictwa Narodowego, programu Erasmus+,       a także duńskiej Fundacji Velux.