Polski (PL)

OSUL dla czlonkow poziom 01

 

maly4

Mieszkający w Grzybowie Tomek Kaczmarek od kilku miesięcy realizuje swoje hobby w pomieszczeniach Stowarzyszenia "Ziarno".

 Klub Gier Planszowych jest otwarty dla wszystkich chętnych - nie tylko dzieci i młodzieży - którzy są w stanie dotrzeć we wtorek o 16 (lub później) pod adres Grzybów 1/2. Najczęstszymi uczestnikami jest grupka dzieci z Grzybowa i Grabowca. Nazwa może być myląca: co prawda wszystkie gry są "bezprądowe", ale oprócz typowych planszówek w asortymencie Tomka są również liczne karcianki i gry z pogranicza tych dwóch gatunków. Do dyspozycji klubu jest kilka tuzinów przeróżnych gier: od zrozumiałych dla czterolatków, po zaawansowane strategie dla koneserów. Są takie, w których każdy gra do własnej bramki, są kooperacyjne (wszyscy razem przeciwko grze), są również przeznaczone do zawodów w parach. Każdy znajdzie coś dla siebie - od dzieciaków obdarzonych świetnym refleksem i spostrzegawczością, przez wybitnych strategów, aż po mistrzów i mistrzynie współpracy i psychologii. Jest też przestrzeń do zaproponowania własnych gier. Dodatkową zaletą klubu jest ogromna cierpliwość i dokładność w przedstawianiu zasad i prowadzeniu rozgrywek przez Tomka. Ale co tu dużo gadać - najlepiej wpaść we wtorek i przekonać się osobiście!

maly1

Polecane artykuły

Wieści znad Wisły

Od 1994 roku Stowarzyszenie ZIARNO jest wydawcą lokalnej gazetki - „Wieści znad Wisły”, która nie tylko opisuje miejscowe wydarzenia, ale daje szansę wypowiedzenia się na jej ...

2014-07-23 08:22:20

NASZĄ OBECNĄ DZIAŁALNOŚĆ WSPIERAJĄ

 

 60 logotyp pfr60 logotyp aktywakcja

erasmus

10 NIW logoPL poziom CMYK 01

40 Program Wspierania i rozwoju Uniwersytetow Ludowych

50 Logo FundacjaPZU poziom

15Fundacja Orlen logotyp

 

            

WSPOŁPRACUJEMY Z 

            aktywni razem

             MOW ZAłusków 1

        sanniki logo

 

       

Dane kontaktowe

Stowarzyszenie ZIARNO

Grzybów 1/2
09-533 Słubice (k. Płocka)

tel. kom.: +48 510 919 843
e-mail: ziarno@grzybow.pl

administracja witryny www: seb@grzybow.pl