OSUL dla czlonkow poziom 01

 

Dnia 3.11 w siedzibie Stowarzyszenia Ziarno miało miejsce świętowanie z okazji zakończenia realizacji projektu "Eko-szansa w Uniwersytetach Ludowych".

Ziarno2male

Uczestnicy programu przyjechali do Grzybowa, żeby podzielić się osiągnięciami oraz odebrać dyplomy ukończenia kursu. Każdy otrzymał nagrodę książkową, poświęconą agroekologii, co stanowiło zachętę do dalszego rozwoju i poszerzania wiedzy.

Ziarno1maleZiarno3male

Ewa Smuk Stratenwerth otworzyła spotkanie, wprowadzając gości do tematyki warsztatów, przypominając zakładane cele. Następnie oddała głos Bernadecie Gołębiowskiej - opiekunce kursu, która podsumowała ponad półroczną pracę i osiągnięte rezultaty. Myślą przewodnią przemówień była wdzięczność. Uczestnicy dziękowali za wyjątkowe doświadczenie i nowe możliwości uczenia się oraz stworzenie przestrzeni do spotkania. Organizatorzy ze Stowarzyszenia "Ziarno" byli wdzięczni za zaangażowanie oraz wsparcie ze strony zespołu. Miłym akcentem uroczystości był spektakl teatru cieni pod opieką Petera Stratenwertha. Oklaski publiczności były wspaniałym wyrazem uznania dla uczestników projektu. Pod koniec spotkania wszyscy zasiedli do poczęstunku, który zawierał w większości potrawy przyrządzone przez grupę, bazujące na warzywach. Wspólny posiłek stał się okazją do wspomnień. Niejedna osoba ocierała ze wzruszenia oczy. Udział w projekcie był nie tylko szansą do rozwoju, ale też okazją do nawiązywania relacji. Wspólne doświadczenia jednoczą i otwierają nowe perspektywy. Mamy nadzieję, że projekt "Eko-szansa..." zyska poparcie i doczeka się kontynuacji.  
 

NASZĄ OBECNĄ DZIAŁALNOŚĆ WSPIERAJĄ

logo NIW PROO

veluxlogo

 

erasmus

 

            

WSPOŁPRACUJEMY Z 

            aktywni razem

             MOW ZAłusków 1

        sanniki logo

 

 

 

        

                                      

Dane kontaktowe

Stowarzyszenie ZIARNO

Grzybów 1/2
09-533 Słubice (k. Płocka)

tel./fax: 24 277 89 63
tel. kom.: +48 510 919 843
e-mail: ziarno@grzybow.pl

administracja witryny www: seb@grzybow.pl